Rádi bychom Vám představili Mazlickof.cz

VÍTEJTE

Henrieta

a Mazlíčkof

Ahoj! Jmenuji se Henrieta a jsem ráda, že Vám mohu představit Mazlíčkof. Nejsem sice zakladatelkou, ale stejně jako vy jsem hluboce zapálená pro domácí mazlíčky a radost, kterou nám přinášejí do života.

Mazlíčkof.cz byl vždy dílem lásky a já jsem odhodlaná pokračovat v tradici, kterou započal Lukáš. Založil tento web z touhy vytvářet jedinečné a srdečné dárky, které oslavují pouto, jež sdílíme s našimi chlupatými přáteli. Jako hrdá majitelka domácího mazlíčka sama chápu, jak důležití jsou tito malí společníci pro naše rodiny.

Mazlíčkof.cz jsem poprvé objevila jako zákazník, který hledal dokonalý způsob, jak zvěčnit svého vlastního mazlíčka. V okamžiku, kdy jsem viděla radost ve tvářích svých blízkých, když obdrželi svůj personalizovaný tisk na plátno, jsem věděla, že je to něco výjimečného, a že chci pokračovat v této krásné misi.

Mazlíčkof.cz se věnuje přinášení štěstí milovníkům domácích mazlíčků po celém světě prostřednictvím personalizovaných výtisků na plátno. Každý kus je vyroben s pečlivostí a důrazem na detail, což zaručuje, že vy i vaši blízcí dostanete něco skutečně jedinečného a smysluplného. Ať už se jedná o dárek pro přítele, nebo o pozornost pro sebe, radost, která se dostaví po otevření balíčku od nás, je nesrovnatelná.

Děkujeme, že jste součástí naší komunity. Těším se, že vám budu moci i nadále sloužit a sdílet radost z personalizovaného zvířecího umění s ještě více lidmi. Pokud máte jakékoli dotazy, návrhy nebo se jen chcete podělit o své zvířecí příběhy, neváhejte se na mě obrátit.

Srdečně vás zdravím,

Henrieta, Mazlíčkof.cz

A JAK TO VLASTNĚ DĚLÁME?

Každý projekt je jiný, každý projekt je jedinečný, protože vše začíná u VÁS!

Ve chvíli kdy obdržíme Vaší objednávku, rozbíhá se celý kreativní proces, kterého součástí jste i VY.

Ilustrátoři začínají zpracovávat první návrhy Vašeho obrazu. Samozřejmě každou verzi dostanete vždy k náhledu a okomentování. Víme, že důležitý je perfektní výsledek, proto se dostáváme k tisku až poté, co si společně odsouhlasíme finální podobu Vašeho obrazu.

Následně Váš obraz tiskneme na plátno a napínáme na rám tak, aby byl výsledek co nejefektnější, abyste si obraz prostě zamilovali.

Pak na řadu přichází naše oblíbená část...balení :-) ANO, i to je pro nás důležité.

Teď už jen odeslat a těšit se, že nám napíšete hezkou recenzi.

MÁTE NĚJAKÝ DOTAZ, NÁPAD NEBO NÁM CHCETE JEN POPŘÁT HEZKÝ DEN?

Tel: +421 940 327 519
info@mazlickof.cz